Tolerancijos diena

Šiemet Tarptautinė komisija pakvietė visas Lietuvos mokyklas prisijungti prie pilietinės akcijos Tolerancijos švyturys. Švyturys kaip simbolis reiškia pagalbą ieškantiems saugaus kranto,  o švyturio spinduliai –  viltis, pagalba pasiklydusiems jūroje.

Mūsų mokykla prisijungė prie šios akcijos. Mokinių tarybos mokiniai ir jų koordinatorė R. Varinauskė iš spalvotų popieriaus lapų „pastatė“ švyturį, kuriame mums šviečia visų klasių užrašyti, nupiešti Tolerancijos švyturio vilties ir pagalbos spinduliai. Prie švyturio susirinkę mokiniai kalbėjo apie toleranciją, atsakinėjo į klausimus buvo apdovanoti tolerancijos diplomais ir saldžiais prizais.

Visą mokyklos bendruomenę mokinių taryba kvietė ateiti SKIRTINGAIS BATAIS ir tolerancijos dieną įprasminti šūkiu „AŠ ESU TOLERANTIŠKAS…“. Mokinių tarybos atstovai matavo klasių toleranciją metrais (skaičiavo kiek mokinių, mokytojų, mokyklos darbuotojų atėjo skirtingais batais). Galime didžiuotis, kad  didžioji dauguma  mokinių, mokytojų ir darbuotojų prisijungė prie šios iniciatyvos ir atėjo skirtingais batais.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja,
mokinių tarybos veiklos koordinatorė
Rima Varinauskė