Mokymosi pasaulis laukia. Keliaukim!

Lapkričio 18-22 d. mūsų mokykla prisijungė prie Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacijos inicijuojamos suaugusiųjų mokymosi savaitės „Mokymosi pasaulis laukia. Keliaukim!“.

Ankstyvą pirmadienio rytą neformaliojo švietimo mokytoja  Felicija Stramilaitė Jokūbavo mokyklos-daugiafunkcio centro tėvelius, bendruomenės narius vaišino sveikomis arbatomis, morkų kava, riešutų pienu. Pasakojo apie jų naudą sveikatai.

Antradienio popietę lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Rima Varinauskė organizavo dekoratyvinių muiliukų pamoką, kurioje  parodė kaip pasigaminti spalvingus, kvapnius ir gražius muiliukus. Vėliau mokyklos koridoriuje buvo eksponuojama dekoratyvinių muiliukų paroda.

Ketvirtadienį technologijų ir dailės mokytojos Sigutė Latakaitė, Renata Rusteikienė su džiaugsmu visų laukė kalėdinių dėžučių gamybos pamokoje.

Suaugusiųjų mokymosi savaitę  „Mokymosi pasaulis laukia. Keliaukim!“ užbaigėme vaišindamiesi Felicijos Stramilaitės sveikais skanėstais ir dalindamiesi receptais bei patarimais.

Lietuvių kalbos ir literatūros
mokytoja R. Varinauskė