Skambėk ir džiugink, gimtasis žodi!

Nenumaldomai bėga laikas, štai jau ir mokslo metai įpusėjo, atėjo laikas mokiniams pasidalinti eilėraščių posmų skambesiu bei meniškai skaitomų prozos kūrinių žavesiu.

Išmoktais kūriniais susirinkusiuosius džiugino 5–8 klasių mokiniai. Gausiausias šiemet buvo penktokų būrelis, net septyni mokiniai skaitė savo pasirinktų lietuvių autorių kūrinius. Dalyviai stengėsi iš visų jėgų kuo įtaigiau, jausmingiau, įtikinamiau pristatyti pasirinktus eilėraščius, prozos kūrinių ištraukas. Komisijai, kurios pirmininkė buvo direktoriaus pavaduotoja ugdymui Julija Mačiukienė, teko tikrai nelengva užduotis – išrinkti patį geriausią skaitovą. I vieta šiemet skirta šeštos klasės mokinei Vilijai Kariznei, kuri atstovavo mokyklai ir rajoniniame meninio skaitymo konkurse.

Lietuvių kalbos mokytoja Loreta Koženiauskienė