Blynų šventė

Užgavėnių diena – linksma šventė, turinti savas tradicijas, kurias mėgsta ir mokiniai. Šią dieną mokykloje klaidžiojo persirengėliai: priešmokyklinio ugdymo, 1-4 klasių mokiniai kartu su mokytojomis, vyko blynų šventė. Visa bendruomenė susirinko prie blynais nukrauto stalo ir kaip viena didžiulė šeima vaišinosi ir  vaišino vieni kitus blynais, arbata ir kitomis gėrybėmis. Mokytojos R. Varinauskės surengtoje, atsakingoje bei atkaklioje Kanapinio ir Lašininio kovoje, laimėjo Kanapinis, pranašaujantis jau greit ateisiantį pavasarį.

.                                                                                          Julija Mačiukienė

„Myliu Lietuvą“

Lietuvos valstybės atkūrimo dieną mokykloje paminėjome netradiciškai:  skambėjo dainos Lietuvai, veikė dirbtuvėlės. Šiose dirbtuvėlėse dalyvavo mokiniai, mokytojai ir kiti bendruomenės nariai. Mūsų mažuosius ir jų tėvelius ryte pasitiko mokinių tarybos atstovai. Jie priminė jiems, kokią dieną minime, padėjo pasidaryti apyrankes, vėrinius iš geltonų, žalių, raudonų širdelių. Tokiu būdu mokiniai mokėsi bendrystės ir  išreiškė savo MEILĘ LIETUVAI.

Be to, mokiniai klausėsi radijo laidų, žiūrėjo filmus, atsakinėjo į klausimus apie Lietuvos valstybės atkūrimą ir buvo apdovanoti prizais.

Mokinių tarybos veiklos  koordinatorė,
neformaliojo švietimo mokytoja  R.Varinauskė

Spektaklis „Princesė ant žirnio“

Mokyklos mokinius ir kitus bendruomenės narius spektakliu apie jaunojo princo tikrosios meilės paieškas nudžiugino teatro būrelį lankantys 1-4 klasių mokiniai. Žiūrovai buvo sužavėti jaunųjų aktorių vaidinimu. Dėkojame mokiniams  ir teatro mokytojai Aistei Gabrytei už nuostabų spektaklį ir linkime jiems toliau tęsti savo veiklą ir džiuginti mus savo pasirodymais.

Mokytoja R. Varinauskė