Prezidento gyvenimo takais

Mūsų mokykla ką tik paminėjo Valstybės atkūrimo dienos šventę, o vasario 26 d. organizavome netradicines pilietiškumo pamokas, skirtas Prezidento A.Stulginskio 135–osioms gimimo metinėms paminėti.

Šią ypatingą dieną mūsų mokykloje  mokiniai žiūrėjo filmą apie A. Stulginskio gyvenimą, prisiminė Lietuvos simbolius. Varžytuvėse pasitikrino savo žinias apie prezidentą ir to laikotarpio Lietuvos istoriją, vaikščiojo prezidento takais A. Stulginskio parke, kūrė miniatiūras, eilėraščius, piešinius tema „Trisdešimt metų kartu su laisve“. Klasėms buvo įteiktos padėkos už dalyvavimą pilietiškumo dienoje, pasveikinti varžytuvių nugalėtojai (1. Vilius Karizna, 2. Dangiras Rimkus, 3. Justė Žiliūtė). Mokinių atstovai pagerbė Lietuvos Respublikos prezidento  atminimą prie A. Stulginskio paminklo.

Mes tikrai galime, ir ne tik galime, bet ir turime didžiuotis Mūsų prezidento A. Stulginskio darbais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

English EN Lietuvių kalba LT
Skip to content