Konkursas „Mūsų Velykos“

Štai ir praėjo ilgai lauktos Velykos, o po jų ir Atvelykis. Taip greitai bėga laikas mūsų namuose, kur kasdien visų laukia nuotolinis mokymasis, nauji iššūkiai, patirtys, veiklos.

Balandžio 6 – 19 d. mūsų mokykloje vyko konkursas „Mūsų Velykos“, sulaukęs didžiulio dėmesio. Konkurse dalyvavo 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9 klasių mokiniai. Dėkojame visiems dalyviams! Šaunu, kad pasidalinote savo nuotraukomis ir džiugia, skaidria velykine nuotaika su visa mūsų mokyklos bendruomene. Mokinių darbai sulaukė didžiulio tėvų, senelių, draugų dėmesio ir palaikymo.

Aktyviausiai konkurse dalyvavo 4 klasės ir 5 klasės mokiniai, jie pateikė daugiausia savo nuotraukų.

Šioje kovoje pamažu išryškėjo du stipriausi dalyviai: Justinas Gliožeris (5 kl., surinko 362 balsus) ir Gabija Austytė (3 kl. – 415 balsų), kurie ilgą laiką inirtingai ir atkakliai kovojo tarpusavyje.

Sveikiname 3 klasę laimėjus kelionę Klaipėdos apskrityje ir jiems pergalę pelniusią Gabija Austytė.

Mokytoja R. Varinauskė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

English EN Lietuvių kalba LT
Skip to content