Nacionalinio kritinio mąstymo ir problemų sprendimo konkursas

Mūsų mokyklos 5-10 klasių mokiniai dalyvavo Nacionalinio kritinio mąstymo ir problemų sprendimo konkurse. Geriausiai iš savo klasių atliko užduotis ir apdovanoti LR švietimo, mokslo ir sporto ministerijos bei Nacionalinės švietimo agentūros diplomais 6 mokiniai: Urtė Nalivaikaitė (5 klasė), Arijus Kavolis (6 klasė), Milana Martišina (7 klasė), Virginija Matuizaitė, Titas Vilimas (8 klasė), Karolina Makaravičiūtė (10 klasė). Sveikiname mokinius ir dėkojame už gerus rezultatus.

Trečiokai mokosi kurdami

Pirmąją birželio savaitę trečios klasės mokiniai gavo itin sudėtingą užduotį – patyrinėti savo gyvenamąją aplinką ir sukurti „Gamtos žurnalus“. Juose turėjo pateikti informaciją, kokie augalai ir gyvūnai auga Jokūbavo, Vaitelių, Raguviškių, Valėnų, Ėgliškių kaimuose bei rasti įdomių faktų apie gamtą. Tris dienas su draugais keliavo parkais, miškeliais, pievomis, naršė internete, lankėsi bibliotekoje, maketavo žurnalą, o rezultatas – nepriekaištingas! Sugrįžę į mokyklą mokiniai pristatė savo žurnalus, pasidalino įspūdžiais, aptarė projektinės veiklos pliusus ir minusus. Po apibendrinimo mokiniai padarė išvadą, kad nuotolinis mokymas(is) niekada nepakeis tikro bendravimo, smagių nuotykių ir nuoširdaus komandinio darbo.

Pradinio ugdymo mokytoja A. Keblytė