Trečiokai mokosi kurdami

Pirmąją birželio savaitę trečios klasės mokiniai gavo itin sudėtingą užduotį – patyrinėti savo gyvenamąją aplinką ir sukurti „Gamtos žurnalus“. Juose turėjo pateikti informaciją, kokie augalai ir gyvūnai auga Jokūbavo, Vaitelių, Raguviškių, Valėnų, Ėgliškių kaimuose bei rasti įdomių faktų apie gamtą. Tris dienas su draugais keliavo parkais, miškeliais, pievomis, naršė internete, lankėsi bibliotekoje, maketavo žurnalą, o rezultatas – nepriekaištingas! Sugrįžę į mokyklą mokiniai pristatė savo žurnalus, pasidalino įspūdžiais, aptarė projektinės veiklos pliusus ir minusus. Po apibendrinimo mokiniai padarė išvadą, kad nuotolinis mokymas(is) niekada nepakeis tikro bendravimo, smagių nuotykių ir nuoširdaus komandinio darbo.

Pradinio ugdymo mokytoja A. Keblytė