Sveikinimai mokiniams

2020 m. birželio 28  d. vyko Kyokushin Karate Klubo „Hokaidas“ egzaminas. Egzaminą vedė pasaulio Kyokushin Karate čempionė Diana Mačiūtė ir 2 kart Europos vicečempionas Juras Sokolovas. Kyokushin Karate egzaminai yra griežtai reglamentuoti Lietuvos Kyokushin Karate Federacijos. Egzamine dalyvavo beveik 70 sportininkų. Tarp jų ir Jokūbavo A. Stulginskio mokyklos-daugiafunkcio centro mokiniai. Armalis Jogaila, Jašinskas Romas, Nalivaika Jonas, Nalivaikaitė Urtė, Ruokytė Goda sėkmingai apsigynė 9 KYU,- oranžinį diržą su mėlyna juostele. Sveikiname mokyklos mokinius ir linkime nesustoti tobulėti Karate kelyje.

Karate Klubas „Hokaidas“ sveikina visus mokyklos mokinius su mokslo metų pabaiga, linki gražios vasaros ir laukia visų norinčių sportuoti ateinantį sezoną nuo rugsėjo mėnesio.

Klubo prezidentas Šarūnas Sokolovas