Prezidentui A. Stulginskiui atminti

Iš praeities Tavo vaikai
Te stiprybės semia

Rugsėjo 25 d. mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo netradicinėse pamokose, skirtose prezidentui A. Stulginskiui atminti.

5 – 10 klasių mokiniai  rinko informaciją apie prezidentą A. Stulginskį. Lankėsi mokyklos muziejuje. Dalyvavo radijo viktorinoje, kurios metu demonstravo savo žinias apie prezidentą. Piešė piešinius: prezidento dvaras, portretas, paminklas, puokštė prezidentui. Laimėję radijo viktoriną 5, 9 klasių mokiniai ir geriausių piešinių autoriai apdovanoti saldžiaisiais prizais.

12 val. visi maži ir dideli susirinkę parke prie paminklo pagerbė prezidentą ir dalyvavo tradiciniame bėgime, skirtame A. Stulginskiui atminti.

Mokytoja Rima Varinauskė

Pradinukų kelionė į XX amžių

Aleksandras Stulginskis – kas jis? Ar jis mėgo žaisti liaudies žaidimus? Kokius gyvulius galėjome išvysti šalia jo dvaro Jokūbave? Ar užaugintų bulvių, morkų ir kopūstų užtekdavo didžiulėms puotoms? Rugsėjo 25 dieną pradinių klasių mokiniai bandė atsakyti į šiuos klausimus ir nukeliavo į tą laikmetį, kai Aleksandras Stulginskis buvo vienas svarbiausių žmonių Lietuvoje. Vaikai iš popierinių detalių bandė sudėlioti prezidento portretą, žaidė judriuosius žaidimus, sprendė kryžiažodžius, vaidino ir kūrė abstraktų meną iš daržovių, vaisių. Visos šios veiklos padėjo pradinukams suvokti, koks buvo prezidentas Aleksandras Stulginskis ir kuo jis svarbus mūsų tautai.

Pradinio ugdymo mokytoja A. Keblytė

Maudynės rudenį

Pavasarį 4 klasės mokiniai po įnirtingos kovos laimėjo konkursą „Mūsų Velykos“, kurio prizas – nemokama išvyka. Vaikai nusprendė, kad nori keliauti į „Atostogų parką“. Mokiniai dvi valandas mėgavosi vandens pramogomis: nardė, mokėsi taisyklingai plaukti, šildėsi masažiniuose baseinuose ir vaikščiojo Kneipo takeliu. Nors treniruotė ir buvo sunki, tačiau treneris visus pagyrė už susikaupimą, ištvermę. Džiugu, kad mokiniai gali ne tik linksmai praleisti laiką, bet ir stiprinti organizmą, grūdinti kūną ir sielą.

Pradinio ugdymo mokytoja A. Keblytė

Rugsėjo 25d. vyko tradicinis rudens kroso bėgimas parke, skirtas paminėti prezidento A. Stulginskio 51-ąsias mirimo metines. Bėgimo takelyje jėgas išbandė gausus būrys mokyklos mokinių. Varžybų dalyviams reikėjo įveikti 400 m. atstumą. Varžybų nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais.

Toliau skaityti „“