Solidarumo bėgimas 2020

Spalio 1 d. mokykloje vykusiame, tradiciniu tapusiame, ,,Solidarumo bėgime 2020“ 1 – 10 klasių mokiniai ir klasių vadovai surinko 120 eurų. Šių metų Solidarumo bėgimas ir jo metu surinkta parama bus skirta organizacijos „Gelbėkit vaikus“ remiamiems Lietuvos vaikų dienos centrams  ir dėl karinio konflikto nukentėjusiems iš Ukrainos teritorijų pabėgusiems vaikams, o ypatingai mergaitėms, kurios dėl visų neramumų šalyje patiria ypatingai daug pavojų. Šio unikalaus projekto metu, susivieniję bendrai sportinei veiklai, mokiniai padėjo vieni kitiems. Solidarumo bėgimas vertingas ne tik dėl surinktų lėšų ir suteiktos pagalbos, bet ir todėl, kad mokiniai skatinami būti geresniais, tolerantiškesniais ir nuo mažens mokytis padėti aplinkiniams.

Nuoširdžiai dėkojame visų klasių mokiniamas ir mokytojams  dalyvavusiems Solidarumo bėgime ir prisidėjusiems prie šios akcijos.

Mokytojas K. Valiukas