Molio abėcėlė

Pirmokai kartu su savo mokytoja dalyvavo edukacinėje pamokoje ,,Molio abėcėlė” Kretingos muziejuje.  Mokiniai pajuto nelengvą molio minkymo ir kočiojimo malonumą. Visą valandą vaikai žaismingai tapšnojo molį ir pasitelkdami vaizduotę lipdė iš jo puodukus. Išbandę virvelinės keramikos būdą, kitoje pamokoje puodukus nuglazūruos ir galės gėrėtis savo darbeliais.

Dirbant su moliu kyla vaikų meninio suvokimo lygis, lavinamas mąstymas, skatinamas kūrybiškumas.

Pradinio ugdymo mokytoja                                                                                              Ramunė Šleinienė

Lėlių spektaklis „Kelionė pas Todėl“

Paskutinę dieną prieš atostogas mokykloje lankėsi „Alfa“ lėlių teatras.  Žavios lėlės pradinukus įtraukė į nuotaikingą Teisučio ir Meilutės kelionę į klastingų klaustukų karalystę pas atsakymų karalių Todėl. Teisutis ir Meilutė kelionėje sutiko klastingus klaustukus KAM; KUR; KAS; KĄ; KODĖL, kurie stengėsi įkalbėti juos pasilikti klaustukų karalystėje ir atsisakyti tikslo nuvykti pas atsakymų karalių. Teisutis ir Meilutė, pasitelkę vaikus, sugebėjo nepasiduoti klaustukų įkalbinėjimams ir įveikė visus klaustukus. Atsakymų karalius Todėl vaikams padovanojo dvi paslaptis, padėsiančias pasiekti savo tikslų. Lėlės vaikučius skatino būti žingeidžius, smalsius ir linksmus.

Pradinio ugdymo mokytoja                                                                  Ramunė Šleinienė

Basakojų tako atidarymo šventė

Šią vasarą mūsų mokykla dalyvavo Kretingos savivaldybės paskelbtame konkurse ir mūsų paruoštas projektas „Sveikata ir aš“ laimėjo lėšų basakojų takui įsirengti (šio projekto lėšos taip pat buvo panaudotos ekskursijai į Birštono Kneipo taką, prizams: gertuvėms, kuprinėms, sveiko maisto mugei).

Šiandien įvyko iškilminga basakojų tako atidarymo ceremonija. Kaspiną perkirpo pavaduotoja Julija ir 3 kl. mokinys Armandas (takelio pavadinimo autorius). Takelio pavadinimą „Kutenpėdis“ atidengė pavaduotoja ir mokyklos mokinių tarybos pirmininkė Diana. Patys drąsiausieji išbandė  mūsų basakojų taką.

Mokiniai taip pat dalyvavo šokinėjimo per virvutę varžybose, nugalėtojai apdovanoti gertuvėmis ir sportiniais krepšiais. Degustavo sveikus patiekalus, klausėsi apie sveikų patiekalų naudą organizmui, kurią vedė klubo „Atrandu save“ ekspertė-lektorė Lilita.

Tikimės, kad pasibaigus šiam projektui, vaikai supras judėjimo terapijos, sveikos gyvensenos svarbą. Pagerės jų fizinė, psichinė savijauta.

Mokytoja Rima Varinauskė

Pažink pasaulio šalis

Trečios klasės mokiniai šiais mokslo metais vykdo projektą „ Pažink pasaulio šalis“. Penktadienį susipažinome su Prancūzija. Vaikai pristatė skirtingas šios šalies sritis: maistą, įžymius žmones, istoriją, gyvūnus, gamtą, miestus. Po rimtų žinių laukė prancūziškos vaišės: kruasanai, kanelės, bagetės.

Smagu buvo „pakeliauti“ po Prancūziją.

Mokytoja Daiva Sajauskienė