Basakojų tako atidarymo šventė

Šią vasarą mūsų mokykla dalyvavo Kretingos savivaldybės paskelbtame konkurse ir mūsų paruoštas projektas „Sveikata ir aš“ laimėjo lėšų basakojų takui įsirengti (šio projekto lėšos taip pat buvo panaudotos ekskursijai į Birštono Kneipo taką, prizams: gertuvėms, kuprinėms, sveiko maisto mugei).

Šiandien įvyko iškilminga basakojų tako atidarymo ceremonija. Kaspiną perkirpo pavaduotoja Julija ir 3 kl. mokinys Armandas (takelio pavadinimo autorius). Takelio pavadinimą „Kutenpėdis“ atidengė pavaduotoja ir mokyklos mokinių tarybos pirmininkė Diana. Patys drąsiausieji išbandė  mūsų basakojų taką.

Mokiniai taip pat dalyvavo šokinėjimo per virvutę varžybose, nugalėtojai apdovanoti gertuvėmis ir sportiniais krepšiais. Degustavo sveikus patiekalus, klausėsi apie sveikų patiekalų naudą organizmui, kurią vedė klubo „Atrandu save“ ekspertė-lektorė Lilita.

Tikimės, kad pasibaigus šiam projektui, vaikai supras judėjimo terapijos, sveikos gyvensenos svarbą. Pagerės jų fizinė, psichinė savijauta.

Mokytoja Rima Varinauskė