Lietuvos sporto universiteto profesoriaus Arūno Emeljanovo paskaita

Šiandien mūsų mokyklos mokiniai, mokytojai ir kiti bendruomenės nariai dalyvavo projekto „Mokyklos eina“ įgyvendinančios mobiliosios programėlės #walk15 komandos organizuotoje paskaitoje, kurioje Lietuvos sporto universiteto profesorius Arūnas Emeljanovas pasakojo apie fizinį aktyvumą.

Į paskaitą, kuri vyko nuotoliniu būdu, susirinko daugiau kaip puse šimto mokinių. Susipažinome su įdomiais moksliniais tyrimais apie fizinio aktyvumo naudą sveikatai, savivertei, geresnei gyvenimo kokybei. Dalyviai paskaitos pabaigoje uždavė daug klausimų profesoriui ir sužinojo naudingų kasdieninių aktyvumo patarimų. Tikimės, kad ši informacija ir patarimai paskatins visus daugiau judėti kasdien, būti sveikesniems, labiau pasitikintiems savimi.

Mūsų mokykla ir toliau aktyviai dalyvauja projekte „Mokyklos eina“ ir kviečia prie jo prisijungti visus norinčius bendruomenės narius.


Mokytoja Rima Varinauskė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

English EN Lietuvių kalba LT
Skip to content