Vasario 16-osios paminėjimas

Šių metų vasario 12 dieną Jokūbavo A. Stulginskio mokyklos-daugiafunkcio centro antrokai su mokytoja Nida Vaitiekiene dalyvavo Didžiausioje bendradarbiavimo pamokoje, skirtoje vasario 16-ąjai paminėti. Netradicinio ugdymo diena  buvo organizuota kartu su Klaipėdos raj. Dovilų pagrindinės mokyklos 2a klase ir mokytoja Edita Juciene, bei su Tauragės raj. Žigaičių gimnazijos 2 klase ir mokytoja Rasa Petrikiene. Iš viso dalyvavo 47 mokiniai. Renginio metu buvo organizuotos dvi pamokos, skirtos valstybės atkūrimo šventei, ir vaikų piešinių paroda. Pradžioje vaikai pasisveikino ir pristatė savo mokyklas bei klases. Paskui vaikai dalyvavo viktorinoje ,,Ką žinau apie Lietuvą?“, žiūrėjo filmuką  ,,Lietuva žemėlapiuose“, sprendė galvosūkį ,,Žodžių apie Lietuvą kvadratas“. Mokiniai taip pat aktyviai įsijungė į judriąsias pertraukėles. Šaunu buvo susipažinti ir bendradarbiauti su kitų Lietuvos mokyklų vaikais.