Dėkojame visiems, jau skyrusiems paramą mokyklai

Kviečiame mokinių tėvelius, mokytojus, mokyklos darbuotojus ir visus neabejingus mokyklos gerovei, 1,2% gyventojų pajamų mokestį skirti mokyklai. Jūsų paskirta parama bus išskaičiuota iš praeitais metais valstybei jau sumokėtų mokesčių ir pervesta į mokyklos sąskaitą.
Rekvizitai 1,2% paramai:
Paramos gavėjo indentifikacinis numeris (kodas): 290283190

Paramos gavėjo pavadinimas: Kretingos r. Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras
Buveinės adresas: Kretingos g. 21, Jokūbavo k., Kretingos r.
Jums nutarus 1,2% savo pajamų mokesčio skirti mokyklai, reikia užpildyti specialų formos FR0512 prašymą.

Jeigu Jūs naudojatės internetine bankininkyste, galite užpildyti ir išsiųsti 1,2% formos FR0512 prašymą internetu:
Įeikite į savo internetinį banką ir pasirinkite elektroninį deklaravimą. Bankas Jums atidarys Valstybinės mokesčių inspekcijos svetainę.
Atidarykite ir užpildykite formą FR0512, v.1. visos pildymo instrukcijos išsamiai paaiškintos. Duomenis apie mokyklą žr. aukščiau.
Deklaracijas galite užpildyti iki š. m. gegužės 3 d.

Nepateikus laiku pajamų mokesčio deklaracijos, prašymas pervesti pajamų mokesčio dalį bus neįvykdytas.