Skirkite 1,2 % paramą mokyklai!

Paramos gavėjo indentifikacinis numeris (kodas): 290283190

Paramos gavėjo pavadinimas: Kretingos r. Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras
Buveinės adresas: Kretingos g. 21, Jokūbavo k., Kretingos r.
Jums nutarus 1,2% savo pajamų mokesčio skirti mokyklai, reikia užpildyti specialų formos FR0512 prašymą.

Mano Lietuva- iš daug dalelių

Priešmokyklinio ugdymo vaikai dalyvavo Respublikiniame ikimokyklinio ugdymo įstaigų projekte „Mano Lietuva- iš daug dalelių“, kurį organizavo Kretingos rajono Salantų ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Rasa“ mokytojai. Projekto tikslas –ugdyti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų pilietiškumą bei tautinį ir kultūrinį tapatumą.

Vaikų darbai buvo nufotografuoti ir sukurta internetinė dėlionė intuityvių įrankių pagalba.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Virginija  Kaunienė

Darbą pasižiūrėti ir sudėlioti dėlionę  galima  šiuo adresu:

Tarptautinė civilinės saugos diena

Kovo 1-ąją dieną minima Tarptautinė civilinės saugos diena. Mūsų mokyklos mokiniai prisiminė, kaip elgtis ištikus nelaimei, kaip jai pasirengti ir kaip išlikti informuotam ekstremaliosios situacijos metu. Žmogus gyvena nuolatinių pavojų ir tragiškų įvykių sūkury. Norint jų išvengti arba nors kiek sumažinti jų kilimo tikimybę ir padarinius, reikia mokytis – reikia mokytis juos atpažinti, saugotis, nepasiduoti panikai, imtis atitinkamų veiksmų ir veikti. Tą proga per dailės ir techologijų pamokas su mokytojų S. Latakaitės ir R. Rusteikienęs pagalba 5-10 klasių mokiniai pabandė tai parodyti per piešinius, komiksus. Kartu prisidėjo ir priešmokyklinės klasės mokiniai, vadovaujami mokytojos V. Kaunienės. Kviečiame pasidžiaugti mokinių darbais.