Tarptautinė civilinės saugos diena

Kovo 1-ąją dieną minima Tarptautinė civilinės saugos diena. Mūsų mokyklos mokiniai prisiminė, kaip elgtis ištikus nelaimei, kaip jai pasirengti ir kaip išlikti informuotam ekstremaliosios situacijos metu. Žmogus gyvena nuolatinių pavojų ir tragiškų įvykių sūkury. Norint jų išvengti arba nors kiek sumažinti jų kilimo tikimybę ir padarinius, reikia mokytis – reikia mokytis juos atpažinti, saugotis, nepasiduoti panikai, imtis atitinkamų veiksmų ir veikti. Tą proga per dailės ir techologijų pamokas su mokytojų S. Latakaitės ir R. Rusteikienęs pagalba 5-10 klasių mokiniai pabandė tai parodyti per piešinius, komiksus. Kartu prisidėjo ir priešmokyklinės klasės mokiniai, vadovaujami mokytojos V. Kaunienės. Kviečiame pasidžiaugti mokinių darbais.

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

English EN Lietuvių kalba LT Русский RU