Susitikimai su rašytojais

5–8 klasių mokiniai kovo, balandžio mėnesiais susitiko su Lietuvos rašytojais Justinu Žilinsku ir Igne Zarambaite. Jie daug sužinojo apie autorių kūrybą, knygas ir uždavė klausimų.
Mokiniai po susitikimo pasidalijo savo mintimis.
„Man labai patinka tokie susitikimai su rašytojais. Jie praplečia tavo akiratį, sužinai daug naujo. Norisi nueiti į biblioteką ir susirasti jų parašytų knygų.“
Monika
Foto galerija
„Šis nuostabus rašytojas mane įkvėpė būti drąsesne ir siekti tikslo, taip pat būti savimi. Mes visi galime skaityti ir kurti, tereikia tik užsispyrimo ir galios. Kiekvienas galime sukurti savo kūrinius pagal savo sugebėjimus ir gal net tapti įžymiais ir pasaulyje palikti savo didelį pėdsaką ateities kartoms“.
Milita

„Pokalbis su šia įdomia asmenybe man patiko. Supratau, kad į gyvenimą reikia žiūrėti kūrybiškai. Manau, jis gali papasakoti daug įdomių istorijų“.
Dainora

„Pokalbis su šiuo rašytoju man labai patiko. Jo atsakymai, pakeitė susidariusią nuomonę apie knygas“.
Vilius

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Loreta Koženiauskienė ir Rima Varinauskė

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

English EN Lietuvių kalba LT Русский RU