Protų mūšis „Viskas apie tėčius“

Kuris tėtis nešioja savo vaikučius ant pilvo? O kuris tėtis saugo savo jauniklius, kai mama medžioja?
Į šiuos ir kitus klausimus stengėsi atsakyti 3 klasės mokiniai protų mūšyje „Viskas apie tėčius?“ Jokūbavo kaimo bibliotekoje. Po „mūšio“ mokiniai padarė atvirukus savo tėčiams.
Dėkojame Jokūbavo kaimo bibliotekos bibliotekininkei Laimai Paulauskienei ir mokyklos bibliotekininkei Sofijai Jurkuvienei už puikią popietę.

Mokytoja Daiva Sajauskienė

Virtualios realybės pramoga

1 klasės mokiniai su nekantrumu laukė gegužės 28 d. (penktadienio). Jie pabuvojo Kretingos virtualios realybės kambaryje. Su specialiais akiniais galėjo pasinerti į virtualų pasaulį. Patyrė tai, ko dar nebuvo patyrę. Pasinerė į adrenalino kupiną kelionę, nardė po vandenyno gelmes, įveikė aukščio baimę ar nugalėjo zombių armiją. Tai buvo puiki pramoga ir dovana norint linksmai praleisti laiką ..

Ramunė Šleinienė