Pažinkime Kretingą

Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinė gimnazija ir Lituanistikos centras vykdo projektą „Pažinkime Kretingą“, skirtą Jono Karolio Chodkevičiaus 400-osioms mirties metinėms ir Jurgio Ambraziejaus Pabrėžos 250-osioms gimimo metinėms. Šių metų birželio 3 dieną įvyko viena iš projekto veiklų – dailės pleneras „J. K. Chodkevičiaus ir J. A. Pabrėžos atmintys Kretingoje“. Plenere dalyvavo Šilutės meno, Klaipėdos A. Brako dailės, Kretingos meno mokyklų, VŠĮ Pranciškonų gimnazijos, Jokūbavo A. Stulginskio mokyklos-daugiafunkcio centro, S. Daukanto progimnazijos ir Kretingos J. Pabrėžos universitetinės gimnazijos dailės mokytojai ir mokiniai. Plenero metu dalyviai buvo supažindinti su J. A. Pabrėžos ir J. K. Chodkevičiaus svarbiausiais gyvenimo faktais bei Kretingos architektūriniais objektais, saugančiais šių asmenybių atminimą. Renginio dalyviai turėjo galimybę pasirinktomis technikomis kūrybiškai įprasminti istorinę kultūrinę atmintį. Mūsų mokyklą šiame plenere atstovavo 7 klasės mokinė Dinara. Ji pasirinko akriliniais dažais tapyti Jurgio Pabrėžos portretą. Dėkoju merginai už puikų darbą ir kviečiu visus pasidžiaugti darbo rezultatu.

Dailės mokytoja Renata Rusteikienė

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

English EN Lietuvių kalba LT Русский RU