Išvyka į Klaipėdą

Birželio 11 dieną trečios klasės mokiniai, smagiai nusiteikę, išvažiavo į Klaipėdos senamiestį. Mokytoja išdalino vaikams žemėlapius ir pasiūlė aplankyti senamiesčio skulptūras ir paminklus.

Mokiniai pirmiausiai sutiko „Senamiesčio sargą“, tai Dobermanų veislės šunį vaizduojanti skulptūra. Po to nukeliavo prie „Neringos“, kur prisiminė legendą apie Neringą, gelbėjusią žvejų laivelius. Tada dar mūsų laukė paminklas, skirtas pirmajam Lietuvoje automobilių ir motorračių klubui „M.S.C. Memelland“ ir keliautojui Antanui Poškai atminti,  „Slibinas“, „Stebuklingas peliukas“, „Katinas džentelmeno veidu“, „Taravos Anikė“, „Kaminkrėtys“, „Lietuvos vardo tūkstantmečio paminklas“ ir paskutinis paminklas „Arka“.

Šios išvykos metu mokiniai susipažino su kitokia Klaipėda, su savo skulptūromis ir paminklais, kurie pasakoja įdomias istorijas.

Mokytoja Daiva Sajauskienė