Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Nuo 2018 m.  mokykla-daugiafunkcis centras dalyvauja projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“.

Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą.
Projekto uždavinys – modernizuoti gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką.
Projekto partneriai: visos šalies savivaldybės ir valstybinės mokyklos.

Projekto įgyvendinimo metu vykdomos šios veiklos:

• Įsigytos gamtos ir technologinių mokslų mokymo priemonės ir įranga 1–4 kl.,  5-8 kl.
  • Naudojami projekto „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ svetainės „Vedlys“ pamokų veiklų aprašai.
  • Dalijamasi patirtimi su kitų mokyklų mokytojais apie gamtos ir technologinių mokslų priemonių panaudojimą pamokose ir veiklose.

Projektui įgyvendinti skirtos Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšos – gauta gamtos ir technologinių mokslų priemonių,  kompiuteriai,  planšetiniai kompiuteriai.

Mūsų mokykla į projektą įsitraukė 2018 m. Projektas bus vykdomas iki 2021 m. gruodžio 31 d.

Trylika Kretingos savivaldybės mokyklų dalyvauja projekte, kurio metu buvo nupirktos priemonės 1-4 klasių mokiniams.  Aštuonių  mokyklų 5-8 klasės aprūpintos gamtos ir technologinių mokslų mokymui reikalingomis priemonėmis ir įranga. Visoms  savivaldybės bendrojo ugdymo mokykloms perduota  690 planšetinių ir 20 nešiojamų kompiuterių ugdymo procesui organizuoti nuotoliniu būdu. Toliau skaityti „Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis““

Iškyla

Birželio 21 d. mūsų mokyklos 5 – 10 klasių mokiniai smagiai leido laiką kartu. Didelis karštis mūsų neišgąsdino, visi slėpėmės pavėsyje, klausėmės smagios muzikos, kepėme dešreles, zefyrus, užkandžiavome, žaidėme žaidimus, traukėme virvę, džiaugėmės vienas kito draugija.

„Tėvų linijoje“ psichologo konsultacijos

„Tėvų linijojepsichologo konsultacija – tą pačią dieną, visoje Lietuvoje, ir vasarą (www.tevulinija.lt)

Vasarą galimybių patekti pas psichologą dar labiau sumažėja tiek gydymo įstaigose, privačiuose kabinetuose, tiek vaikų ugdymo įstaigose, tačiau „Tėvų linijoje“ profesionalių psichologų  konsultacijos nestabdomos, be to, pagalba suteikiama tą pačią dieną visoje Lietuvoje. Toliau skaityti „„Tėvų linijoje“ psichologo konsultacijos“

Respublikinė mokinių konferencija

Mūsų mokyklos mokiniai Urtė ir Neilas birželio viduryje dalyvavo lietuvių kalbos respublikinėje konferencijoje. Jie apdovanoti piniginiais prizais ir padėkos raštais. Mokinius ruošė mokytojos Rima Varinauskė ir Loreta Koženiauskienė.