,,Jei galėjau aš, gali ir tu“

Mokykloje svečiavosi garsus renginių organizatorius ir vedėjas Remigijus Žiogas. Ne renginio vesti atvyko, o 9-10 klasių mokiniams skaitė motyvacinę paskaitą ,,Jei galėjau aš, gali ir tu“.  Mokiniai liko sužavėti asmeniniu jo pavyzdžiu, kaip pasiekti norimų tikslų. R. Žiogas, pateikdamas įrodymus, atskleidė keletą svarbiausių gyvenimo principų, kurie padeda įgyvendinti savo svajones ir būti laimingu.

Mokytoja R. Stuopelienė

Konkursas – paroda „Derliaus išdaigos 2021“

Ne tik vaikai, bet ir ruduo mėgsta krėsti įvairias išdaigas… Netikite? Pažiūrėkite nuotraukas! Ar gali cukinija virsti banginiu? Ar gali mokykliniu autobusu keliauti svogūnas ir morka? O moliūgas tapti svajojančiu senoliu? Pasirodo, kad viskas įmanoma rudenį… Ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo vaikai įrodė, jog fantazijai ribų nėra, tereikia įdėti daug darbo ir kruopštumo. Mokiniai, mokytojai balsavo ir nusprendė, kad didžiausias išdaigas šiemet iškrėtė Jonas, Simas ir Ąžuolas. Jų darbeliai išrinkti konkurso nugalėtojais! Džiaugiamės dalyvių ir jų tėvelių išradingumu bei suteikta galimybe pasidžiaugti ryškiaspalviu rudeniu.

Mokytojai – Žvaigždės

Mokinių taryba Mokytojų dienos proga kvietė mokytojus pasijusti pramogų pasaulio žvaigždėmis ir  atvykti į mokyklą pasipuošus žvaigždei  tinkama apranga.

Ryte savo Žvaigždes mokiniai pasitiko garsiais aplodismentais, sveikino, kvietė fotografuotis prie foto sienelė, prašė autografų. Vėliau mokytojus nustebino asmeniškai jiems skirtomis dainomis ir sveikinimo žodžiais.

Mūsų dešimtokai ir kitų klasių mokiniai kvietė mokytojus pailsėti ir pamokas savo klasės mokiniams ir mokytojams vedė patys.

Brangieji Mokytojai, Jūs esate tikros Žvaigždės kasdien, kurios mus veda pažinimo keliu. Linkime Jums laimės, sėkmės ir niekada neišsenkančios kantrybės, kūrybiškumo.

Mokinių tarybos koordinatorė

Rima Varinauskė