Konstitucijos egzaminas 2021

Kiekvienais metais LR Teisingumo ministerija kartu su egzamino globėju Lietuvos Respublikos Prezidentu Gitanu Nausėda visus šalies piliečius ir gyventojus kviečia pasitikrinti Konstitucijos žinias. Egzamine dalyvauti kviečiami visi Lietuvos piliečiai, mylintys savo šalį ir norintys dar geriau išmanyti pagrindinį Lietuvos įstatymą – Konstituciją. Prie šios teisinių žinių iniciatyvos jau daugelį metų prisijungia ir mūsų mokyklos mokiniai. Spalio 25-ąją 40 mūsų mokyklos 5-10 klasių mokinių dalyvavo egzamine nuotoliniu būdu, noriai sprendė užduotis pagal klasių lygius. Informacinių technologijų mokytoja Rasa Mineikienė mielai padėjo mokiniams prisijungti prie egzamino virtualioje erdvėje. Ačiū mokiniams, dalyvavusiems šioje teisinių žinių šventėje, skatinančioje norą tobulėti ir pilietiškumą.

Istorijos mokytoja Audronė Končienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

English EN Lietuvių kalba LT
Skip to content