Mankšta su savo gamybos priemonėmis

Kaip sunku kartais (o gal visada?)atsikelti ryte anksčiau ir pasimankštinti…Vieną ankstų rytą pradinių klasių mokiniai įsitikino, kad mankšta gali būti ir linksma. Ketvirtos klasės mokiniai pademonstravo savo pasigamintas priemones, su kuriomis mankšta gali tapti smagia veikla. Po to visi vaikai iš šiaudelio ir krepinio popieriaus pasidarė  gimnastikos juostas. Mergaitės parodė kokius pratimus galima atlikti su šiomis juostomis.

Linkime visiems gero ryto su mankšta.

Mokytoja Daiva Sajauskienė

Velti paukščiai papuošė eglę prezidentūroje

Ir mūsų velti paukščiukai išskrido į sostinę ir papuošė eglę prezidentūroje. Smagu prisijungti prie visas Lietuvos mokyklas apjungusios idėjos

Pažintinė kelionė į Anykščius

Lapkričio 24 d. mūsų mokyklos 5 – 10 klasių mokiniai važiavo į Anykščius. Lankėsi Siauruko, Arklio muziejuje, dalyvavo edukacijoje „Duonelė kasdieninė“.