Kalėdinis estafečių turnyras

Ketvirtadienį 3 ir 4 klasės mokiniai rinkosi sporto salėje į Kalėdinį estafečių turnyrą. Mokiniai susiskirstė į dvi komandas, sukūrė komandoms pavadinimus: „Žaibas“ ir „Bulvytės“. Pirmąjį tašką pelnė „Žaibo“ komanda, bet „Bulvytės“ juos pasivijo. Po visų estafečių komandos pelnė po 4 taškus. Laimėjo draugystė…Visi vaikai buvo apdovanoti „aukso“ medaliais.
Mokiniai iš sporto salės žingsniavo linksmi ir laimingi.
4 klasės mokinė Urtė Budrytė

Afrikos būgnų pamokos

Gruodžio 14 d. mokykloje aidėjo būgnų garsai. Vyko edukacinė veikla, kurios metu mokiniai mokėsi groti Afrikos djembe būgnais kartu su perkusijos studijos „Afrikos būgnai“ atstovu G. Mačiulskiu. Jo teigimu, šiuo būgnu gali išmokti groti kiekvienas!

Pamokos metu visi dalyviai buvo supažindinti su grojimo djembe būgnais technika ir kiekvienas galėjo išbandyti savo gebėjimus mušant būgną.

Po pamokos visi ne tik atsipalaidavo, pasisėmė pozityvių emocijų, bet ir kartu išmoko sugroti muzikinį kūrinį Afrikos djembe būgnais.

Kultūros paso koordinatorė R.Šleinienė

Penktokų kūryba

Artėja Kalėdos – stebuklų, svajonių išsipildymo metas. Penktos klasės mokiniai vienai pamokai, lyg stebuklų lazdele mostelėjus, tapo pasakų kūrėjais ir poetais.

Vieniems vaikučiams labiau sekėsi kurti pasakaites apie nelaimingus našlaičius, kuriems Kalėdų naktį nusišypsojusi laimė ir jie atradę tikrus, šiltus namus. Buvo kūrinėlių apie vaikus iš kitų pasaulių, kuriuose visi žmonės gali skraidyti be skraidymo aparatų, savo minties galia. O viena istorija buvo apie baisų berniuką, kurio „net uodai bijojo“. Ir tas nevidonas sumanė su petarda susprogdinti mokyklą, dėl ko vėliau labai galėjosi. Bet Kalėdos nebūtų Kalėdos, jei neįvyktų stebuklas! Tam berniukui padėjo Kalėdų senelis, leidęs išdykėliui sugalvoti vieną norą. O tas noras buvęs, kad mokykla per dvi sekundes vėl atsistatytų.

Nors penktoje klasėje mokosi tik devyni vaikučiai, tačiau jie labai darbštūs ir kūrybingi. Gal ateityje jie taps žinomais rašytojais, o gal poetais? Du mažieji kūrėjai savo eiles skiria Jokūbavo mokyklai bei kaimo bendruomenei ir sveikina visus su gražiausiomis metų pabaigos šventėmis.
Toliau skaityti „Penktokų kūryba“