Paroda ,,Nykštukų ir eglučių spindesys”

Kokios Kalėdos be kalėdinės eglutės namuose, mokykloje? Tačiau argi nebūtų puiku išsaugoti medelį ir nekirsti jo vien tam, kad galėtume pasidžiaugti Kalėdine dvasia? Kalėdinė eglutė nebūtinai turi būti tikra – ją galima pasigaminti iš pačių įvairiausių daiktų ir bent tiek prisidėti prie gamtos tausojimo.
Įgyvendinat šią idėją, mūsų mokyklos priešmokyklinio ugdymo ir pradinių klasių mokiniai kartu su savo tėveliais gruodžio mėnesį dalyvavo kūrybinių darbų parodoje “Nykštukų ir eglučių spindesys”. Parodos dalyviai, pasitelkę savo fantaziją, kūrybiškumą bei kruopštumą, iš popieriaus, medienos, kankorėžių, girliandų ir įvairiausių kitų netradicinių medžiagų gamino įspūdingas kalėdines eglutes bei nykštukus. Dekoracijos papuošė mokyklą ir pradžiugino mūsų mokyklos bendruomenę.

Pradinių klasių mokytoja Ramunė Šleinienė

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

English EN Lietuvių kalba LT Русский RU