Kalėdinis smiginio turnyras

Gruodžio 14-17d. mokykloje vyko tradicinis kalėdinis smiginio turnyras, kuriame dalyvavo dauguma 5-10 klasių mokinių. Dalyviams reikėjo atlikti 5 serijas metimų po 3 strėlytes.
Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad mergaičių tarpe surinkusi 179 taškus turnyro nugalėtoja tapo 9 klasės mokinė Dainora Narvilaitė. Antroji vieta atiteko 5 klasės mokinei Gabijai Austytei surinkusiai 177 taškus, trečioji – 9 klasės mokinei Monikai Ežerskytei (173 t.).
Berniukų tarpe nugalėtoju tapo 9 klasės mokinys Vilius Karizna (253 t.), antroji vieta atiteko taip pat 9 klasės mokiniui Jokūbui Budriui (219 t.), trečioji 8 klasės mokiniui Lukui Metrikiui (204 t.).
Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti atminimo medaliais.

Krepšinio įgūdžių ,,Slalomo‘‘ ir baudų metimo varžybos

Lapkričio 30 d. mokyklos sporto salėje vyko tradicinės krepšinio įgūdžių ,,Slalomo‘‘ ir baudų metimo asmeninės varžybos.
,,Slalomo‘‘ varžybų metu dalyviams reikėjo greitai varyti kamuolį apie stovelius ir atlikti metimus į du krepšius. Finaliniame etape geriausiai sekėsi 8 klasės mokiniui Ričardui Narbutui, kuris ir tapo šios rungties nugalėtoju. II – oji vieta atiteko 6 klasės mokiniui Rokui Viliušiui.
Baudų metimo varžybose geriausiai sekėsi 8 klasės mokiniui Pijui Čiuželiui, II – ąją vietą užėmė 7 klasės mokinys Eimantas Stonkus, III – oji vieta atiteko 6 klasės mokiniui Orestui Napriui.
Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti atminimo prizais.