Pažintis su rašytoju Vytautu Račicku

„Gyveno kartą Lukošiukas“, „Baltos durys“, „Paukšteliui šalta“, „Šokoladas iki pirmadienio“ , „Zuika Padūkėlis“, „Šlepetės“, „Nippė“ ir kt. puikios lietuvių rašytojo Vytauto Račicko knygos vaikams. Ketvirtokai rinko informaciją apie šio rašytojo biografiją ir sukūrė plakatą „Susipažink, Vytautas Račickas“. Vėliau laukė kelionė į Jokūbavo kaimo biblioteką, kurioje bibliotekininkės Laima Paulauskienė ir Sofija Jurkuvienė pristatė rašytojo kūrybą. Mokiniai iš popieriaus pasigamino šlepetes (pagal knygą „Šlepetės“).
„Jo knygos gimsta iš širdies,
Tad prie Račicko pavardės
Visi priprato jau seniai,
Na, o labiausiai – mokiniai.
O skaito jį jau kelios kartos,
Nes geros knygos šito vertos.
Smalsiausi laukia tęsinių,
Kas kartą vis įdomesnių.“ ( Alma Karosaitė)

Mokytoja Daiva Sajauskienė

Laisvės gynėjų diena

Ankstų rytą visa mokyklos bendruomenė paminėjo Sausio 13 – osios dienos įvykius susirinkę mokyklos centriniame kieme. Visi klausėsi laisvės dainų, sudėjo gražias figūras iš žvakučių, prisiminė ir pagerbė laisvės gynėjus.
Mokinių taryba, koordinatorė Rima Varinauskė

Skaitymo projektas „Aš jau moku skaityti“

Skaitymo nauda – neišmatuojama! Šiai minčiai pritaria ir pirmokai, kurie nuo sausio dalyvauja skaitymo projekte „Aš jau moku skaityti“. Dalyvaudami projekte mokiniai lavins vaizduotę, mąstymą, atmintį, turtins gimtosios kalbos žodyną, ugdysis emocinį raštingumą. Tikimės, kad vaikai nepabūgs ir sėkmingai įveiks visus skaitymo iššūkius!

Bibliotekininkė Sofija