Pirmokų šimtadienis

100 dienų mokykloje – nei daug, nei mažai… Vasario 10 dieną pirmos klasės mokiniai mokėsi kiek kitaip. Jų laukė ypač sunkus egzaminas, kurio metu mokytoja patikrino, ar pradinukai mokykloje nešvaistė laiko veltui. Mokiniams reikėjo atlikti 100 sudėties ir atimties veiksmų, išlaikyti sporto iššūkį, parašyti 100 skirtingų žodžių, perskaityti 100 žodžių istoriją ir sukurti didžiulę, teigiamų minčių pripildytą širdį. Tačiau mokykloje svarbūs ne tik akademiniai pasiekimai, bet ir gebėjimas dalintis šiltomis emocijomis, džiaugsmu. Pasipuošę šventiniais rūbais ir akcentais, pirmokai aplankė mokykloje esančius vaikus, darbuotojus ir pavaišino skanėstais. Po įveikto egzamino mokiniai buvo apdovanoti diplomais, gabalėliu torto. Pirmokėliai pažadėjo, kad ir toliau stengsis augti bei tobulėti.

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

English EN Lietuvių kalba LT Русский RU