Vasario 16-osios paminėjimas

Šių metų vasario 11 dieną Jokūbavo A. Stulginskio mokyklos-daugiafunkcio centro antrokai ir trečiokai su mokytojomis Nida Vaitiekiene ir Ramune Šleiniene dalyvavo Didžiausioje bendradarbiavimo pamokoje, skirtoje vasario 16-ąjai paminėti. Antros klasės mokiniai kartu su bendraamžiais iš Kuršėnų  Stasio Anglickio progimnazijos dalyvavo virtualioje kelionėje po Lietuvą. Pamokos metu mokiniai giedojo tautišką giesmę, prisiminė Lietuvos istoriją, pristatė savo  mokyklą, deklamavo eilėraščius,  rašė žinutę Lietuvai, dalyvavo  Kahoot viktorinoje „Vasario 16-oji“. Trečiokai bendradarbiavo bendrose pamokose kartu su Kauno Petrašiūnų progimnazijos (mokytoja Saulė Eimutienė) ir Kauno rajono Baptų gimnazijos (mokytoja Jurgita Kuskevičienė) 3 klasės mokiniais. Vaikai pristatė savo miestą, mokyklą ir klasę, deklamavo savo kūrybos eiles, rodė savo pieštus komiksus apie Lietuvą. Paskui visi kartu žaidė žaidimą per Kahoot ir  rašė žinutę Lietuvai į bendrą lentą per Mentimeter.

Šaunu buvo susipažinti ir bendradarbiauti su kitų Lietuvos mokyklų vaikais. Ačiū mokytojoms ir jų mokiniams už priimtą iššūkį mokytis drauge!

El. pašto adresas nebus skelbiamas.