Dalyvavimas Žemaitijos regiono renginyje 2022-02-11

Sėkmė viktorinoje

Vasario 11 d. Microsoft Teams virtualioje aplinkoje vyko Žemaitijos regiono viktorina „Aš ir Valančius“, kurią organizavo Kretingos r. Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinė mokykla. Renginio tikslas – netradiciškai paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo dieną ir vyskupo Motiejaus Valančiaus 221-ąsias gimimo metines. Viktorinoje dalyvavo devynių mokyklų komandos. Viktorinoje dalyvavo ir mūsų mokyklos 6–8 kl. mokinių komanda (po du iš kiekvienos klasės): šeštokai Paulius ir Armandas, septintokės Kamilė ir Urtė bei aštuntokai Pijus ir Arijus. Konkursui mokinius rengė istorijos mokytoja Audronė Končienė. Viktoriną sudarė 4 turai („Vyskupas M. Valančius“, „Vasario 16-oji“, „Sąsaja“, „Įvairūs“) po 10 klausimų. Klausimui atsakyti skirta 1 minutė, atsakymus mokiniai rašė Teams programoje. Šauniai padirbėję mūsų mokyklos ugdytiniai viktorinoje užėmė III vietą! Sveikiname ir dėkojame už pastangas!

Istorijos mokytoja Audronė Končienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

English EN Lietuvių kalba LT
Skip to content