O mes tikrai mylim Lietuvą!

Kovo 7 – 10 dienomis mūsų mokykloje Mokinių taryba iniciavo ir vykdė akciją „Trispalvė“. Jos metu visų klasių mokiniai buvo kviečiami nešioti lietuvišką atributiką, puošti savo klasės duris. Visus džiugino mokinių patriotiškumas, didžioji dalis puošėsi lietuviškais simboliais: kaukėmis, lankeliais, ženkliukais, juostelėmis, apyrankėmis…

Mokinių tarybai šiais mokslo metais išrinkti patriotiškiausią klasę buvo sunku, todėl apdovanojome diplomais klases, kurių visi mokiniai dabinosi lietuviška atributika. Taigi, Mokinių tarybos prezidentė Diana pasveikino ir įteikė diplomus 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10 klasėms. Didžiuojamės šių mokinių patriotiškumu.

Stebino ir mokinių originalumas puošiant savo klasių duris. Vieni puošė karpiniais, kiti vėliavomis, dar kiti darė kompozicijas iš įvairių formų, sudėjo iš raidžių sveikinimo žodžius… Už gražiausiai papuoštas duris balsavo mokiniai, mokytojai, darbuotojai. Visi nekantriai laukė rezultatų ir prizų. O laukti tikrai buvo verta. Mūsų mokyklos rėmėja Kretingos Draugų picerija akcijos nugalėtojams dovanojo keturias dideles picas. Taigi, šias skanias dovanas ir diplomus gavo mūsų konkurso nugalėtojai: 1, 3, 6, 8 klasės. Sveikiname nugalėtojus.

Šiais metais mus labai džiugino ir širdis šildė mokinių kūrybiškumas, originalumas, vienybės jausmas, meilė savo tėvynei. Didžiuojamės tokiais patriotiškais Lietuvos piliečiais.

Mokytoja, Mokinių tarybos

koordinatorė Rima Varinauskė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

English EN Lietuvių kalba LT
Skip to content