Sveikiname!

Už aukštus 2021-2022 mokslo metų II-ojo trimestro rezultatus ir gerą lankomumą pradinių klasių mokiniai buvo apdovanoti džiaugsmo raštais. Labai didžiuojamės Tautvydo, Smiltės, Gretos, Skaistės, Eivido, Areto, Liepos, Medos, Dovilės ir Godos pasiekimais! Linkime sėkmingo III-iojo trimestro.

Paradas „Kiekviena diena – Žemės diena“

Kovo 25 dieną įmantriais rūbais pasidabinę pradinių klasių mokiniai žengė podiumu. Kiekviena aprangos detalė buvo apgalvota, originali ir pagaminta iš antrinių žaliavų. Taip vaikai siekė atkreipti kitų dėmesį į vis opesnę problemą – klimato kaitą. Madų šou stebėjo ne tik smalsūs mokyklos bendruomenės nariai, bet ir garbinga komisija, kuri išrinko draugiškiausius aplinkai rūbus. Nuspręsta, kad šiais metais visus labiausiai pakerėjo Skaistės, Arianos ir Gretos šedevrai. Nugalėtojos apdovanotos saldžiais prizais, o likusieji – padėkos raštais. Džiaugiamės, kad pradinukai supranta, jog mūsų planeta – jų rankose, o kiekviena diena turėtų tapti Žemės diena.