Kelionė traukiniu į Telšius

Gegužės 30 d. 2 klasės  mokiniai keliavo traukiniu į Telšius.  Dalyvavo interaktyvioje edukacijoje ,, Atrask Telšių meškutes”. Susipažino su Žemaitijos sostine ir su gido pagalba ieškojo Telšių meškučių. Ekskursija prasidėjo nuo miesto centro, prie skulptūros „Žemaitijos gaublys“, kurioje pavaizduotos Žemaitijos vietovės, o Telšiai, kaip ir Roma, stovi ant 7 kalvų. Stovėdami ant vienos iš jų mokinukai grožėjosi Masčio ežeru.  Keliaudami miesto gatvėmis ir gatvelėmis ieškojo Telšių miesto simbolių – meškučių. Trynė nosį „žydukui“, kad būtų turtingi ir išmintingi. Prie Didžiosios žemaičių sienos prisiminė Žemaitijos istoriją. Toliau kelionė tęsėsi Masčio ežero pakrante. Smagiai „pasiautę“ ežero pakrantėje įsikūrusioje žaidimų aikštelėje, ištuštinę kuprines, antrokai patraukė link traukinių stoties. Išmaniosios technologijos suskaičiavo 17 357 žingsnių. Nors Telšių kalvelės pakirto mūsų kojas, bet visi grįžome linksmi ir laimingi.