Būrelių apžvalga

Siekiant reklamuoti mokykloje veikiančius būrelius ir pritraukti kuo daugiau moksleivių, baigiantis mokslo metams buvo surengtas būrelių veiklos rezultatų pristatymas. Pradinių klasių mokiniai šiais mokslo metais galėjo rinktis net 8 būrelius: „Mažasis golfas“, „Dainavimo studija“, „Solinis dainavimas“, „Abėcėlės paslaptis“, „Stalo žaidimai“, „Tautiniai šokiai“, „Matematikos pasaulyje“, „Gamtos bičiuliai“. Vadovės pasistengė, kad vaikams diena būtų tikrai įsimintina! Nuo pat ankstyvo ryto pradinukai budino savo balsą ir išbandė jėgas dainavimo konkurse. Vėliau sprogo energijos „bomba“, nes mokytoja visus išjudino Pop Dance judesiais. Paskui mažieji, kaip garsusis Tiger Woods, mokėsi golfo gudrybių. Pasirodo, kad ne taip ir lengva įmušti kamuoliuką į duobutę! Tačiau treniruoti reikia ne tik kūną, bet ir protą… Matematikos būrelio vadovė paruošė dalyviams galvosūkių išbandymą ir kūrybinį darbelį – geometrijos piešinį. Žinoma, ne viskas šią dieną vaikams sekėsi sklandžiai. Jų laukė ypatingai sunkus iššūkis – nesąžiningas žaidimas, kurio metu reikėjo įveikti paslaptingas ir pasiaukojimo reikalaujančias užduotis. Emocijų būta įvairių, tačiau pamoka išmokta, kad svarbiausia – ne laimėti, o dalyvauti. Dieną vainikavo kelionė į laumžirgių pievą. Mokiniai patys sukūrė gausų vabzdžių būrį ir apgyvendino juos mokyklos kiemelyje. Tikimės, kad pradinukai prasmingai praleido laiką ir kitais mokslo metais pravers ne vieno būrelio duris.

5 kilometrų kelionė labirintais

Birželio 6 dieną 1, 2 ir 4 klasės mokiniai vyko ten, kur paliekamos visos problemos… Į energetinių labirintų ir geometrinių figūrų parką Likšų kaime. Iš geometrinių figūrų sudaryti labirintai sukuria magišką erdvę. Jie turi tik vieną taką, vedantį į centrą ir vėl atgal, nėra uždarų sienų. Tad vaikai nepajuto jokio streso, tik ramybę ir atgaivą, išsivalė protą ir mintis. Įveikę 5 kilometrų iššūkį, pradinukai dūko žaidimų aikštelėje, užkandžiavo ir džiaugėsi pagaliau atkeliavusia šiluma.

English EN Lietuvių kalba LT Русский RU