Tarnavau Lietuvai

Rugsėjo 23 dieną minėjome 53-iąsias Prezidento Aleksandro Stulginskio mirties metines. Mūsų mokykloje lankėsi Prezidento Aleksandro Stulginskio anūkas Jonas Juozevičius su žmona Daina, seimo narys Antanas Vinkus, Kretingos rajono meras Antanas Kalnius, Jokūbavo bendruomenės pirmininkas Mantas Keblys.
Visa diena buvo skirta Prezidentui Aleksandrui Stulginskiui atminti. Pirmą pamoką mokiniai su klasės vadovais prisiminė Prezidento Aleksandro Stulginskio gyvenimą, vėliau klasės varžėsi viktorinoje, žiūrėjo filmą apie Prezidentą. Mokinius klasėse aplankė ir atsakinėjo į jų klausimus Jonas Juozevičius ir jo žmona Daina.
Mokiniai kartu su Baublių skyriaus pradinukais dalyvavo kasmetiniame bėgime A. Stulginskio parke, prie paminklo paminėjo Prezidentą Aleksandrą Stulginskį, prisiminė jo svarbų indėlį kuriant Lietuvą.
Mūsų mokyklos bendruomenė supranta Prezidento Aleksandro Stulginskio Lietuvai nuveiktų darbų svarbą ir stengiasi perteikti svarbias vertybes jaunajai kartai, o gal net pavyks paskatinti mokinius sekti Prezidento Aleksandro Stulginskio pėdomis.
Mokytoja Rima Varinauskė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

English EN Lietuvių kalba LT
Skip to content