Išvyka į zoologijos sodą

Spalio 13 d. penktos ir ketvirtos klasės mokiniai vyko į Klaipėdos mini zoologijos sodą. Penktokams vyko gamtos pažinimo pamoka „Stuburinių gyvūnų stebėjimas“. Poromis susiskirstę penktokai turėjo sodo gyventojus suskirstyti į stuburinių grupes: žinduolius, paukščius, roplius, varliagyvius ir žuvis. Žinoma, roplių, varliagyvių ir žuvų neradome, bet įvairiausių žinduolių ir paukščių pamatėme daugybę. Dar reikėjo juos suskirstyti į gyvenančius laisvėje ei naminius gyvūnus, iš jų elgsenos atpažinti žoliaėdžius bei plėšrūnus.
Ketvirtokų tikslas buvo susipažinti su įvairiais gyvūnais. Edukacinės išvykos metu mokiniai turėjo galimybę pamatyti šiuos gyvūnus iš arti, patyrinėti jų išvaizdą, sužinoti apie jų gyvenimo būdo ypatumus. Vaikai smagiai pabėgiojo su liūtais, pamaitino kupranugarius, ,,pabendravo“ su gagenančiomis žąsimis, paglostė stumbrus, pasijuokė iš Japoniškų makakų, pasigrožėjo įspūdingais paukščiais, jų spalvomis, bei kitais įdomiais gyvūnais.
Visiems ši išvyka buvo labai smagi ir naudinga. Labiausiai tiek ketvirtokams, tiek penktokams patiko tigrai ir liūtai, kurių buvo net keli didžiuliai narvai.