,,Šokliukų‘‘ varžybos

Lapkričio 25 d. mokyklos sporto salėje vyko ,,Šokliukų‘‘ varžybos, kuriose rungtyniavo 1 – 9 klasių mokiniai. Dalyviams reikėjo per 1 minutę atlikti kuo daugiau šuolių su šokdyne. Varžybų nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais, pagal amžiaus grupes.

1 klasės mergaičių prizininkai: 1vieta –  I. Gečaitė, 2 vieta – M. Pabriežaitė.

1 klasės berniukų prizininkas: 1vieta –  A. Meshkis.

2-3 klasių mergaičių prizininkų trejetas: 1 vieta – T. Bendikaitė, 2 vieta – A. Mastauskaitė, 3 vieta –  M. Ablonskytė.

2-3 klasių berniukų prizininkų trejetas: 1vieta – T. Lukauskas, 2 vieta – E. Nač, 3 vieta – E. Gedvilas.

4-5 klasių mergaičių prizininkų trejetas: 1vieta – A. Narvilaitė, 2 vieta – A. Budaitė, 3 vieta –Ruokytė

4-5 klasių berniukų prizininkų trejetas: 1vieta – A. Narbutas, 2 vieta – R. Ivanauskas, 3 vieta –Lipinskas.

6-9 klasių mergaičių prizininkų trejetas: 1 vieta – N. Morkytė, 2 vieta – D. Makarevičiūtė, 3 vieta –Dabulevičiūtė.

6-9 klasių berniukų prizininkų trejetas: 1vieta –  E. Strumyla, 2 vieta – R. Narbutas, 3 vieta –Bernotas.

Mokytojas Kęstutis Valiukas

El. pašto adresas nebus skelbiamas.