Kalėdinis turas per pasaulį

Ar žinote, kiek kasmet pasaulio šalių aplanko Kalėdų senelis? Visas! Mūsų mokyklos mokiniai pabuvojo tik 10-yje šalių. Tačiau nuotraukos atskleidžia, kad vaikai kelionės metu patyrė daug nuotykių: stebuklingų, linksmų, mielų, gąsdinančių. Moksleiviai apsilankė įspūdinguose koncertuose Rumunijoje ir Japonijoje, žaidė futbolą kartu su Neymar‘u, slapstėsi nuo mafijos, mokėsi kaubojiškų bei havajiečių šokių subtilybių, grūmėsi su liūtu Madagaskare, dalyvavo apiplėšime faraonų laidojimo vietoje ir netikėtai nusikėlė į pirmųjų Olimpinių žaidynių laikus. Žinoma, nepamiršti ir elfai su Kalėdų seneliu, kurie visiems atnešė gausybę dovanų! Džiaugiamės, kad mūsų mokinių nuotraukų albumai po truputį pildosi… Nes pati geriausia dovana – nuotykių kupinas gyvenimas!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

English EN Lietuvių kalba LT
Skip to content