Laisvos darbo vietos

2020-06-01

Reikalingi darbuotojai

specialusis pedagogas – darbo krūvis 0,5 etato, sutartis terminuota;

Aukštasis išsilavinimas, atitinkantis specialiojo pedagogo kvalifikaciją.

5. specialiojo pedagogo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopiją;

Atrankos būdas – pokalbis.

Dokumentus pristatyti asmeniškai arba siųsti registruotu laišku, adresu: Kretingos g. 21, Jokūbavo k., Kretingos r. ar elektroniniu paštu: rastine@astulginskiomokykla.lt iki 2020 m. liepos 4 d. 16.00 val.

Pretendentai bus informuoti telefonu ir elektroniniu paštu apie atrankos vykdymo vietą ir laiką

logopedas – darbo krūvis 0,75 etato, sutartis terminuota;

Aukštasis išsilavinimas, atitinkantis logopedo kvalifikaciją.

5. logopedo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopiją;

Archyvas

2020-06-01

Reikalingi darbuotojai

socialinis pedagogas – darbo krūvis 0,5 etato, sutartis terminuota;

Aukštasis išsilavinimas, atitinkantis socialinio pedagogo kvalifikaciją.

5. socialinio pedagogo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopiją;

Atrankos būdas – pokalbis.

Dokumentus pristatyti asmeniškai arba siųsti registruotu laišku, adresu: Kretingos g. 21, Jokūbavo k., Kretingos r. ar elektroniniu paštu: rastine@astulginskiomokykla.lt iki 2020 m. birželio 18 d. 16.00 val.

Pokalbis su pretendentais planuojamas 2020 m. birželio 22 d.

2020-02-24  Reikalingas elektrikas

Reikalingas elektrikas (atsakingas už elektros ūkį).  Krūvis  0,25 etato (10 val. per  sav.). Darbo užmokestis  nuo 180 Eur.

Darbuotojas turi būti atestuotas ir turėti galiojantį energetikos darbuotojo pažymėjimą.

1. asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
2. išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;
3. gyvenimo aprašymą;
4. kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopiją.

2019-12-10 Komisijos sudėtis

2019-09-11 Kretingos rajono savivaldybė skelbia konkursą Kretingos rajono Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokyklos-daugiafunkcio centro direktoriaus pareigoms eiti

2019-11-18 Reikalingas socialinis pedagogas – darbo krūvis 0,5 etato, sutartis terminuota; Aukštasis išsilavinimas, atitinkantis socialinio pedagogo kvalifikaciją. Pretendentai pateikia šiuos dokumentus:

5. socialinio pedagogo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopiją;
  6. atrankai pretendentas taip pat gali pateikti kitų darboviečių rekomendacijų.

Atrankos būdas – pokalbis. Darbo užmokestis skaičiuojamas vadovaujantis Valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo įstatymu. Dokumentus pristatyti asmeniškai arba siųsti registruotu laišku, adresu: Kretingos g. 21, Jokūbavo k., Kretingos r. ar elektroniniu paštu: rastine@astulginskiomokykla.lt iki 2019 m. gruodžio 4 d. 15.00 val. Pokalbis su pretendentais planuojamas 2019 m. gruodžio 7 d. Apie atrankos pokalbio laiką pretendentai bus informuojami asmeniškai (telefonu). Telefonas pasiteiravimui: 8 (445) 49653.

Archyvas

Atnaujinta: